לפני שני עשורים, טלי רובין היתה הראשונה שהפכה את הסארי לווילון, והביאה את הבשורה ללוס אנג'לס. עשרים שנה של עבודה עם הודו בייצור, ייבוא, עיצוב, פיתוח טרנדים, גילוי ומחזור חומרים, מקנים לה ידע אדיר בתחום. עכשיו היא מעבירה אותו הלאה

לפני עשרים שנה, הכפר פושקאר בהודו היה קטן למדי, והכיל מתפרה אחת. מאנדו, הבעלים של המתפרה ההיא, אמר לידידתו הוותיקה טלי רובין: "כל הכפר הזה היום, עם המתפרות הגדולות והעבודה השוקקת, זה משהו שאת התחלת...."
טלי רובין היא ישראלית-אמריקאית, שנודדת על הקו בין אסיה לאמריקה, כולל תת-היבשת ההודית, כבר זמן רב. ניסיונה העשיר כולל ייבוא לארצות הברית ולישראל, יצור של פריטים גדולים, קטנים ויחידניים. היא בוגרת ה-FIDM בלימודי עיצוב אופנה, שעברה עם השנים באופן טבעי לעיצוב רהיטים ולייף סטייל. ייחודה בפיתוח סגנון אישי של ייבוא מהודו, שהפך אהוב בשדרות הראשיות של לוס אנג'לס, שם פתחה חנויות גדולות. בישראל, הקימה טלי את "בית ילדים.קום", וייבאה ארצה את הבשורה, עם רהיטים ואביזרים לבית.
טלי רובין: "לאורך השנים, גיליתי שאני משאירה מאחורי מתנות. זה לא תמיד חומרי, ואת זה אני מלמדת היום – איך לאסוף דלתות ולהפוך אותן לשולחן, איך לחגוג את הקראפט, ואיך אפשר להביא רצון לידי מימוש. היום, אני מחפשת כנות של קנייה ישירות מהיצרן לצרכן. הודו עבורי היא מקום של השראה מתוך החומר, ואני יכולה להביא לשם את מי שרוצה לעשות את זה, להעניק לו ארגז כלים ולייצר חיבורים."

First Post

ספטמבר 15, 2015

This is your store’s blog. You can use it to talk about new product launches, experiences, tips or other news you want your customers to read about.

You can check out Shopify’s ecommerce blog for inspiration and advice for your own store and for your store’s blog.

How do I remove this post?
Log in to your store’s admin area then go to the blog section to delete this post.