דילוג לתוכן

עגלת קניות

עגלת הקניות שלך ריקה

אנחנו כל כך נרגשים ששרלוט עובדת עם Super Facialist כדי לעזור לנו להחיות את המנטרה שלנו של 'תהיה Super Facialist של עצמך' באמצעות הטכניקות והעצות הייחודיות והיעילות שלה. כדי לחגוג את השותפות בינינו, שרלוט יצרה שגרת טיפול פנים ייחודי משלה עבור הלקוחות של Super Facialist. טיפול שניתן לעשות בבית, בעצמך! תוך שימוש במוצרים המובילים והנמכרים ביותר שלנו ושהם וחובה בכול בית. העור שלך ישמר נקי, מתוח ואלסטי, מטופל וזוהר.
שימי לב שמול כל שלב יש סרטון עם לינק המוביל ליו-טיוב. סרטון מעולה המדגים כל שלב בצורה מעולה.
שלב 1
ניקוי כפול
אני מעריצה מושבעת של ניקוי כפול.
אני אוהבת להתחיל עם שמן הניקוי עם ויטמין C (Vitamin C Cleansing Oil) מכיוון שהוא עוזר לשחרר ולפרק לכלוך, טינופת, זיהום ועוד. שמן הניקוי הזה עדין מספיק גם בכדי להסיר איפור עיניים באמצעות תנועות רכות עם קצות האצבעות.
עבדי תמיד כלפי מעלה והחוצה, לעולם אל תמשכי את העור ותמיד וודאי שיש לך מספיק מוצר בקצות האצבעות; רטיבות עוזרת להחליק את תנועת האצבעות על עור הפנים, ובכך הופכת את הניקוי ליעיל יותר. שימי לב להתייחס לעור המחשוף שלך כמו לשאר עור הפנים והצוואר שלך.
הסירי את שמן בעדינות עם מגבת רכה, ועתה עור הפנים מוכן להיכנס לשלב הניקוי השני.
לניקוי השני אני ממליצה להשתמש ב -Rosehip Cream Cleanser שכן Rosehip מזין ומעניק לחות נפלאה לעור; זה תרכיב מעולה עבור סוגי עור רגישים, כמו גם עבור עור עדין ושברירי. לחילופין ניתן בניקוי השני להשתמש במיקרו-פוליש ויטמין C (Vitamin C Micro Polish) המעולה בקילוף עדין ובהסרה של תאי עור מתים ויבשים.
שלב 2
קרם עיניים
פזרי כמות קטנה של קרם העיניים על הקמיצה וטפחי בעדינות על העור מתחת ומעל לעין; עסי את האזור סביב העין במעגלים גדולים ואיטיים. רצוי לסיים בטפיחות קלילות על העור שמתחת לעיניים כדי להיפטר מנפיחות ולדחוק את התכשיר לתוך העור. רצוי לא לנגב את העור שסביב לעיניים כיוון שתנועות הניגוב עלולות להזיק לעור העדין במיוחד העוטף את גלגלי העיניים. שימי לב להרחיק את קרם העיניים מהעיניים עצמן. הקרם נועד לעור בלבד.
שלב 3
שמן פנים
לחיצה אחת על המשאבה, ופיזור השמן על כפות הידיים תספיק די והותר. התחילי מהצוואר ועברי כלפי מעלה והחוצה בתנועות עיסוי עדינות. אני מציעה כחמש דקות של תנועות פיסול איטיות ועדינות, תוך שאיפות עמוקות של הריח המופלא והמרגיע של שמן הפנים. איני ממליצה להיכנס למיטה עם פנים שמנוניות וכרית שנדבקת לעור הפנים. כדאי להשקיע זמן, ולהתמיד בעיסוי, תוך החדרה של השמן עד שעור הפנים יספוג אותו, וכך תפיקי את מירב התועלת מהטיפול העצמי. עיסוי ממושך, עדין וסבלני מעודד ספיגת התכשיר לתוך העור (אפשר לבצע את הטיפול תוך צפיה בטלוויזיה או האזנה למוסיקה). אם תקפידי על העיסוי, השמן לא יוותר תלוי ומרחף על פני העור אלא בתוך תוכו, וזה הכי טוב לך ולעור פניך.
אני ממליצה קודם לפזר את השמן על עור הפנים, הצוואר והמחשוף, תוך טפיחות קלילות. החליקי את אצבעותיך על פני עצמות הלסת. עסי סביב האוזניים כדי לעודד זרימה של לימפה. לאחר מכן עברי לאף, ושאפי עמוק את הריח הקסום והמרגיע! ואז לאט לאט העבירי ללחיים.
אל תשכחי למרוח שמן ולעסות גם את אזור הגבות והמצח, כדי להקל על מתח הנוטה להתמקד באזורים אלו. משם עברי בתנועות מעגליות במורד הצוואר כדי לסייע בניקוז הלימפה, ומשם החליקי לכיוון המחשוף. לי לוקח בערך חמש דקות לעשות את שגרת עיסוי הפנים היומית שלי - זו אחת התשוקות שלי, ואני מחכה כול יום להגיע למועד בו אני מפנקת אותי בעיסוי פנים עצמי.
שלב 4
סרום (נַסיוֹב)
סרומים מציעים ריכוז ממוקד של מרכיבים קריטיים, ואני בהחלט ממליצה להשקיע בסרומים שכן הם יספקו את כול מה שעור הפנים שלך זקוק. הסרומים יכולים גם לשפר את רמת ההידרציה של עור הפנים, ואין ספק שלאחר השימוש תרגישי בהבדל.
סרום הפנים האינטנסיבי שלנו משלב חומצה היאלורונית, כדי להעניק לעור שלך בוסטר של לחות, עם פפטיד מיצוק בעל עוצמה גבוהה, שנועד לשפר את הרכות והאלסטיות של העור.
שלב 5
קרם יום
את קרם היום עליך למרוח תמיד כלפי מעלה והחוצה, במורד הצוואר ולרוחב המחשוף; תנועות סיבוביות הן הטובות ביותר. אל תשתגעו עם מריחת כמות גדולה מידי של קרם. מספיקה כמות בגודל של אפון. הקפידי על תנועות מטה על פני הצוואר כדי לעזור ללימפה להתנקז.
הטעות הנפוצה ביותר היא שימוש רב מדי בקרם פנים, דבר המותיר את פניך שמנוניות מידי. את גם מבזבזת סתם מהקרם שרכשת. את גם מבזבזת מוצר! במקרה של קרם יום – פחות זה בהחלט יותר, ובמיוחד בבוקר כאשר את מתכננת להתאפר לאחר מריחת הקרם.
שלב 6
פריימיר (PRIMER)
הפריימיר פנטסטי עבור ניטרול אדמומיות, הבהרה, מתן זוהר כללי ויצירת הבסיס המושלם. פריימיר מעניק לעורך מרקם אחיד, וזה מקסים.
השתמשי בכמות בגודל של אפון. עסי את עור הפנים בתנועות עדינות כלפי מעלה והחוצה. אם אינך מתכוונת להתאפר, את יכולה להשתמש בפריימר עם SPF. זה מוצר ממש מקסים שאני ממליצה אותו לכולם.